Ekosystem Innowacji AGH

Ekosystem innowacji AGH to wyjątkowa, przyjazna przestrzeń dla rozwoju technologicznych startupów. Chcemy do niej zaprosić wszystkich kreatorów nowego biznesu, którzy chcą w nas mieć partnera naukowego i biznesowego. W urzeczywistnianiu idei przedsiębiorczości akademickiej w AGH ściśle współpracują: Centrum Transferu Technologii AGH i spółka celowa Uczelni jaką jest Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH. Oprócz zarządzania własnością intelektualną Uczelni oraz wprowadzania wyników badań na rynek CTT AGH wspiera i kształtuje kulturę przedsiębiorczości wśród społeczności akademickiej. Poprzez sieć brokerów innowacji efektywnie łączy potrzeby przemysłu z zespołami naukowymi. INNOAGH to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest narzędziem uczelni do realizacji działań biznesowych. Misją INNOAGH jest tworzenie startupów technologicznych opartych na wiedzy i nowoczesnych technologiach. Spółka realizuje szeroki wachlarz badań zleconych oraz proinnowacyjnych usług (np. Bony na Innowacje dla MŚP) dla przedsiębiorstw z wykorzystaniem wiedzy ekspertów oraz zaplecza laboratoryjnego, nie tylko macierzystej Uczelni. Wraz z CTT AGH oferujemy szereg szkoleń, warsztatów z zakresu przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem komercjalizacji własności intelektualnej w drodze budowy i rozwoju startupów technologicznych.

  • Potrzebujesz do Swojego zespołu eksperta naukowego, partnera? – pomożemy Ci odnaleźć na AGH osobę, która wzmocni kompetencje Twojego zespołu czy zwaliduje aspekty techniczne.
  • Chcesz przetestować i rozwinąć swój model biznesowy? – poprzez sieć naszych kontaktów umożliwimy Ci konsultacje z ekspertami naukowymi, branżowymi i biznesowymi.
  • Twój zespół potrzebuje uzupełnić swoje kompetencje menadżerskie? – sprawdź ofertę naszych aktualnych szkoleń.
  • Chcesz być na bieżąco w zakresie aktualnych projektów, źródeł finansowania i możliwości rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych? – śledź organizowane przez nas wydarzenia i seminaria.
  • Zamierzasz udoskonalić technologicznie Twój produkt? – ułatwimy Ci efektywny dostęp do zasobów uczelni, w tym nowoczesnych laboratoriów oraz aparatury badawczej, nie-zbędnych do rozwoju Twojego biznesu.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z cenioną uczelnią techniczną i wejść na wyższy poziom rozwoju Twojej firmy, pomysłu czy rozwiązania problemu koniecznie skontaktuj się z nami. A jeśli zupełnie nie wiesz co dalej z Twoim projektem to razem łatwiej odnajdziemy drogę i partnerów dla jej przebycia.