17.03.2021

Wsparcie dla przedsiębiorców w projekcie DIH.


W imieniu konsorcjum projektu Digital Innovation Hub, w którym uczestniczy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie zapraszamy do współpracy i skorzystania ze wsparcia doradczego jakie w ramach Hub4Industry świadczy AGH.

DIH – Hub Innowacji Cyfrowych, to unijna inicjatywa, której celem jest ustanawianie regionalnych centrów innowacji cyfrowych. Krakowski Hub4Industry stanowi kompleksowy punkt wsparcia dla firm przemysłowych, które chcą wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0. Działania DIH dotykają technologii i obszarów, które składają się na Fabrykę Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyzację i robotyzację, IIoT, sztuczną inteligencję (AI), rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość (AR i VR), cloud computing, technologię BIM, druk 3D, cyberbezpieczeństwo.

W ramach zadań realizowanych w projekcie DIH, Akademia Górniczo-Hutnicza oferuje możliwość przeprowadzenia usług doradczych w postaci ekspertyz, studium wykonalności czy opinii o innowacyjności, które w sposób elementarny odnoszą się do przesłanek Industry4.0.

Oferta skierowana jest w szczególności do firm sektora MŚP, które zastanawiają się w jako sposób mogą zadbać o bezpieczeństwo technologii informatycznych w swoim przedsiębiorstwie czy połączyć świat rzeczywisty firmy ze światem wirtualnym internetu.

Usługa doradcza ma stanowić odpowiedź na indywidualnie potrzeby firm, które planują rozwój w ramach procesu transformacji cyfrowej. W imieniu AGH zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, celem przeprowadzenia indywidualnych konsultacji z ekspertami AGH i ustalenia czy doradztwo oferowane w ramach projektu DIH może stanowić najlepszą formę wsparcia dla Państwa przedsiębiorstwa.

Więcej szczegółów oraz dane kontaktowe dotyczące możliwości współpracy znajdą Państwo w broszurze informacyjnej