17.03.2022

SmartLAB (Perspektywy rozwoju): „Przemysł 4.0 w Polsce”


plakat informujący o spotkaniu z cyklu SmartLAB - Przemysł 4.0 w Polsce

W imieniu Zespołu Przedsiębiorczości Akademickiej AGH zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu smartLAB. Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godz. 16.00 w formule zdalnej.

Nadrzędnym celem całego cyklu jest inspirowanie środowiska akademickiego (naukowców, doktorantów i studentów) do formułowania wyzwań badawczych, pisania wniosków projektowych z uwzględnieniem wyzwania danej branży i zmian otoczenia.

Spotkania skierowane są do środowiska akademickiego, w szczególności do osób będących na etapie projektowania badań naukowych, aplikowania o projekt, realizacji projektów B+R+I, walidacji rynkowej wyników badań, poszukiwania potencjalnych partnerów, możliwości wdrożenia wyników badań, jak również budowy start-upu.

Tematem najbliższego smartLAB-u będzie „Przemysł 4.0 w Polsce – przemiany od 2016 r. do dziś”. 

Wydarzenie przyjmie formę swobodnego wywiadu, w trakcie którego zaproszony przez nas doświadczony ekspert podzieli się własnym spojrzeniem i opinią na temat:

  • trendów, perspektywy rozwoju i wyzwaniach w obszarze Przemysłu 4.0 w Polsce
  • pól współpracy środowiska akademickiego z firmami, organizacjami działającymi w danej branży i borykającymi się z wyzwaniami bądź problemami, na które może środowisko akademickie mogłoby spróbować odpowiedzieć
  • możliwości współdziałania z reprezentowaną firmą

W trakcie wydarzenia umożliwimy uczestnikom wzięcie udziału w sesji pytań i odpowiedzi za pośrednictwem czatu.

W tej edycji smartLAB-u zaproszonym gościem będzie Pan Stefan Życzkowski – współwłaściciel i przewodniczący Rady Strategicznej ASTOR sp. z o.o. oraz ekspert ds. Przemysłu 4.0

Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do rejestracji pod linkiem

Formularz rejestracji dostępny do 25 marca. 

Dla wszystkich uczestników przewidziane certyfikaty udziału!