05.06.2018

Inkubator Innowacyjności+ - wyniki czwartej rundy naboru

Niniejszym chcielibyśmy poinformować, iż procedura wyłaniania Prac Przedwdrożeniowych w ramach IV rundy naboru innowacyjnych rozwiązań dobiegła końca. We wtorek, 22 maja br. odbyło się posiedzenie Komitetu

Inwestycyjnego z³o¿onego z przedstawicieli przedsiębiorstw, parku technologicznego, funduszu inwestycyjnego i AGH. Efektem pracy Komitetu jest wskazanie do realizacji Prac Przedwdrożeniowych następujących projektów:

1. "Indykator Jakości - Lip Sync", którego liderem jest Pan dr hab. inż. Mikołaj Leszczuk z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.

2. "Carsoniq - car-audio perceptual enhancement of sound", którego liderem jest Pan dr inż. Jakub Gałka z Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.

Serdecznie gratulujemy.